06 лютого на базі ФОКу смт. Борова стартує турнір з футзалу "FORESTER LIGA - 2021" серед аматорських команд. В І турі суперником "Молнії" будуть гравці місцевого "Динамо"

понедельник, 30 сентября 2019 г.

Дебютна нічия «Молнії» в 1 турі ліги з міні – футболу

В суботу, 28 вересня, стартувала відкрита ліга з міні – футболу «Переможці» на Кубок Ізюмського міського голови серед аматорських команд.
В першому турі суперниками «Молнії» була команда «Союз». Протягом всієї зустрічі заводчани мали ігрову і територіальну перевагу, а «Союз» переважно грав на контратаках, які втілились у 3 забиті м’яча. Здавалось гра так і завершиться з розгромним рахунком, але з цим явно були не згодні гравці «Молнії». На початку другого тайму «Молнія» змінила воротаря на п’ятого польового гравця, що і принесло свої плоди. За 5 хвилин до завершення гри вони тричі примусили воротаря «Союза» доставати м’яча з власних воріт. Голи на рахунку Дмитра Савіна, Віталія Калініченка і Артема Вітка. Для збільшення результату у команд вже не вистачило часу. Фінальний свисток арбітра зафіксував бойову нічию 3 : 3.