06 лютого на базі ФОКу смт. Борова стартує турнір з футзалу "FORESTER LIGA - 2021" серед аматорських команд. В І турі суперником "Молнії" будуть гравці місцевого "Динамо"

РЕГЛАМЕНТ




«ЗАТВЕРДЖЕНО»
Начальник відділу культури, молоді та спорту Ізюмської районної державної адміністрації
_______А.М. Воротиленко
« 02 »   червня   2020р.



ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ РЕГЛАМЕНТ
проведення Відкритого чемпіонату Ізюмського району з футболу
серед аматорських команд сезону 2020 року

Глава I. Мета і завдання Регламенту

Стаття 1. Мета Регламенту

     Метою Регламенту є визначення принципів організації та проведення змагань з футболу на території Ізюмського району серед аматорських команд під егідою Ізюмської районної федерації футболу (далі ІРФФ).

Стаття 2. Завдання Регламенту

1. Сприяти проведенню змагань на рівні вимог регламентних документів ФІФА, УЕФА,  УАФ та ХОАФ.
2. Встановити порядок здійснення керівництва та контролю за організацією і проведенням змагань.

Глава II. Мета і завдання змагань

Стаття 3. Мета змагань

     Метою змагань є популяризація та піднесення престижу футболу в Ізюмському районі, забезпечення необхідного рівня майстерності футболістів для успішного виступу аматорських команд у районних змаганнях з футболу та гідно представляти районний футбол на обласних змаганнях різних рівнів.

Стаття 4. Завдання змагань

1.      Сприяти подальшому розвитку масового футболу в районі.
2.  Підвищення спортивної майстерності футболістів та виявлення кандидатів до збірної команди району для участі в чемпіонаті Харківської області;
3.       Організація дозвілля шанувальників футболу та пропаганди футболу.
4.       Створювати безпечні умови для учасників змагань та глядачів.

Глава ІІІ. Умови проведення змагань

Стаття 5. Керівництво змаганнями

1.    Проведення  районних змагань з футболу серед аматорських команд покладається на ІРФФ і відділ культури, молоді та спорту Ізюмської РДА. Безпосередня організація та проведення змагань покладається на суддівську колегію, якій належить право у вирішенні всіх питань, які стосуються  організації та проведення змагань.
    Змагання проводяться за принципами «Чесної гри», згідно календаря                    змагань, затвердженого відділом культури, молоді та спорту Ізюмської РДА.

Стаття 6. Учасники змагань

1.        До участі в районних змаганнях допускаються аматорські команди Ізюмського району, Оскільської ОТГ, Ізюмської ОТГ, які гарантують дотримання  вимог, встановлених  відповідним  Регламентом.
2.        Матчі Чемпіонату Ізюмського району сезону 2020 року проводяться в два кола за принципом «кожний з кожним» – на своєму полі і полі суперника. Гра складається з двох таймів по 45 хвилин і перерва 15 хвилин.
3.      В розіграші Кубка Ізюмського району беруть участь команди-учасниці Чемпіонату Ізюмського району.
4.      Команда зобов’язана мати на правах власності або орендувати стадіон, який відповідає вимогам ІРФФ.
Стаття 7. Оформлення заявкової документації та
заявка  на участь у Чемпіонаті та Кубку району

1.      До районних змагань з футболу не допускаються футболісти-професіонали.
2.      Футболіст-професіонал не може бути кваліфікованим, як футболіст-аматор до  закінчення строку в 30 діб. Указаний строк визначається від дати, коли футболіст брав участь в останній для нього календарній грі, як професіонал.
3.      До заявкового списку команд, що беруть участь в районних змаганнях, вносяться не більше 25 прізвищ футболістів та прізвище осіб керівного складу (представник, тренер команди).
4.      У разі травмування воротаря за ходом Чемпіонату, представник команди має право дозаявити іншого воротаря (незагранного в інших командах), але з відзаявкою іншого гравця команди.
5.      Футболісти, яким не виповнилося 18 років до змагань допускаються тільки за довідками лікаря та письмовою згодою одного з батьків.
6.      Заявка команд на участь в Чемпіонаті і Кубку району надається ІРФФ у 2-х примірниках за встановленою формою (в надрукованому та електронному вигляді (Word)) за підписом керівника організації, яку представляє команда, тренера або представника, медичної установи та засвідчується відповідними печатками.
7.      До початку сезону в ІРФФ, на кожну команду надаються такі  документи:
-       громадянські паспорти в електронному вигляді (1, 2 сторінки та відомості про реєстрацію, 11 стор.) або ID паспорт з обох сторін та довідка про реєстрацію;
-       кольорову фотографію команди в електронному форматі, в ігровій формі, вказати колір ігрової виїзної та домашньої форми;
-       футбольні паспорти на кожного учасника встановленого зразка виготовляє ІРФФ;
-       паспорт футбольного поля за підписом керівника організації, на чиєму балансі він знаходиться та засвідчуються відповідною печаткою.
8.        Футболісти, на яких не будуть подані вищевказані документи, до участі в змаганнях не допускаються.
9.      Футболіст може перейти до іншої команди тільки у трансферний період (10.08. – 15.08.2020 р.) за згодою представника команди (у разі відсутності заборгованості перед попередньою командою). Після переходу, він має право виступати за нову команду в усіх іграх  чемпіонату та Кубку району.
         I реєстрація футболістів –  до 12 червня 2020 року;
         II реєстрація футболістів – з 10 серпня по 15 серпня 2020 року;
10. У разі виникнення спірної ситуації, питання переходу гравця вирішує ІРФФ.
11.   Відповідальність за помилкові дані в заявочних листах несуть керівники організацій і тренери команди.
12.   Команда, яка не надала заявкову документацію відповідно вимог цієї статті, до районних змагань не допускається.

Стаття 8. Місця проведення змагань

          Ігри районних змагань проводяться тільки на футбольних полях, прийнятих і затверджених ІРФФ до початку змагань.

Стаття 9. Обов’язки команди – господаря поля
щодо підготовки стадіону до матчу

Команда – господар поля зобов’язана :

1.      Забезпечити футбольне поле встановлених розмірів, чіткою розміткою та технічною зоною.
2.      Забезпечити обов’язкове чергування медпрацівника з наявністю документа, який засвідчує його професійну належність. Медпрацівник повинен в обов’язковому порядку мати відповідний одяг (білий халат або манішку), який відрізняється від кольору форми граючих команд.
3.      Надати два ігрові м’ячі на гру, які відповідають вимогам Правил гри у футбол;
4.        Забезпечити порядок на стадіоні і несе відповідальність за безпеку команди гостей з моменту її появи на стадіоні і до від’їзду з населеного пункту.
5.      Команда - господар несе відповідальність за безпеку арбітрів з часу їх прибуття і до від’їзду з населеного пункту.
6.      Час початку календарних матчів встановлює ІРФФ (10.00 год. по неділях). Місцеві організації мають можливість змінювати час проведення ігор тільки за погодженням з ІРФФ (в телефонному режимі до 18.00 год. за 2 доби до гри).

Стаття 10. Забезпечення громадського порядку та
безпеки на стадіоні

1.      Команда – господар несе відповідальність за громадський порядок та безпеку до, під час і після матчу на стадіоні та прилеглої до нього території.

Стаття 11. Календар матчів

1.      Календар Чемпіонату, розроблений та затверджений відділом культури, молоді та спорту Ізюмської РДА, надсилається командам – учасницям до 10 червня 2020 року.
2.      Календар матчів складається на підставі рейтингу команд сезону 2019р.
3.      Матчі проводяться на футбольних полях команд, вказаних у календарі першими.
4.      Право перенесення матчів (в телефонному режимі за тиждень до гри) тільки за згодою команди-суперниці належить ІРФФ.
5.      Догравання відкладеної (тільки за згодою обох команд) або не проведеної гри з поважних причин має відбутися протягом 14 днів з дня, визначеного календарем чемпіонату за узгодженням з ІРФФ. У випадку недомовленості між командами, проведення матчу визначається ІРФФ.
6.      Перенесені матчі повинні бути дограні за 2 тури до закінчення чемпіонату району.

Стаття 12. Визначення місць команд у турнірній таблиці

1.      За перемогу команді нараховується 3(три) очки, за нічию - 1( одне) очко.
2.      Місця команд у чемпіонаті  визначаються за такими показниками, отриманими в усіх матчах:
  - більша кількість набраних очок;
   - більша кількість перемог;
   - краща різниця забитих і пропущених м’ячів;
   - більша кількість забитих м’ячів;
- принцип «Чесної гри» (найменша кількість жовтих і червоних карток) (попередження – 1 бал, вилучення – 3 бали);
- жеребкування.
3.      У випадку рівності показників, вказаних в п. 2 цієї статті, у 2-х і більше команд набирають чинності наступні показники у іграх між собою:
- більша кількість набраних очок;
- більша кількість перемог;
- краща різниця забитих і пропущених м’ячів;
- більша кількість забитих м’ячів;
- принцип «Чесної гри» (найменша кількість жовтих і червоних карток) (попередження – 1 бал, вилучення – 3 бали);
- жеребкування.
Стаття 13. Нагородження

1.        Нагородження переможців та призерів Чемпіонату району серед аматорських команд проводить відділ культури, молоді та спорту Ізюмської районної державної адміністрації.
2.        Команди-призери Чемпіонату району серед аматорських команд нагороджуються Кубками і грамотами відповідних ступенів відділу культури, молоді та спорту Ізюмської районної державної адміністрації, керівники (тренери, представники) та футболісти команди нагороджуються медалями і грамотами.
3.        Кращі гравці, які визначаються голосуванням представниками і капітанами команд на засіданні ІРФФ в 4-х номінаціях (воротар, захисник, півзахисник, нападник), а також бомбардири (1, 2, 3 місце) Чемпіонату району серед аматорських команд нагороджуються пам’ятними призами і грамотами відділу культури, молоді та спорту Ізюмської районної державної адміністрації. У випадку однакової кількості забитих м’ячів, кращим бомбардиром стає гравець, який провів менше ігор, забив менше голів з пенальті, менше отримав червоних та жовтих карток.

Стаття 14. Участь та заміни футболістів у матчі.

1.              При проведенні матчів Чемпіонату району з футболу офіційна особа команди повинна вписати до листа рапорту арбітра прізвища та імена не більше 18-ти футболістів (11-ти основних і 7 запасних), а також не більше 3-х офіційних осіб (тренер-представник, лікар, суддя). Дозволяється 7 замін.
2.              У змаганнях дозволяється брати участь футболістам, прізвища яких внесені до заявкових аркушів команд.
3.              Керівники команд зобов’язані за 15 хвилин до початку гри внести до рапорту арбітра прізвища та імена гравців з вказаними номерами і надати арбітру матчу їх паспорт футболіста та підписати рапорт арбітра.  Команда-господар поля заповнює рапорт арбітра першою.
4.              Після того, як арбітр отримав лист рапорту арбітра, за умови, що матч не розпочався, діють такі положення:
а) якщо гравець (ці) (у випадку травми) з перших 11-ти футболістів, зазначених в листі рапорту арбітра, не має можливості розпочати матч в стартовому складі, його/їх може замінити будь який футболіст  з числа 7-ми запасних.
б) якщо будь-який із 7-ми запасних футболістів зазначених у листі рапорту арбітра, не має можливості взяти участь у матчі, його/їх замінювати не можна.
в) якщо воротар, прізвище якого внесено до листа рапорту арбітра, не має можливості взяти участь у матчі, він може бути замінений іншим воротарем, прізвище якого не було внесено до рапорту арбітра.
5.              Гравець, прізвище якого не внесено до листа рапорту арбітра, не має права брати участь у матчі.
6.              За внесення до листа рапорту арбітра прізвища відстороненого від участі в матчах або незаявленого футболіста, команді зараховується технічна поразка (0:5), а команді суперниці технічна перемога (5:0).
7.             Якщо до листа рапорту арбітра у складах обох команд внесені прізвища відсторонених від участі в матчах або незаявлених футболістів, тоді обом командам зараховується технічна поразка (0:5).

Стаття 15. Вимоги до ігрової форми (екіпірування) футболіста

1.             Ігрова форма футболіста складається з футболки, шортів, гетрів, щитків та взуття.
2.             Футболка гравця повинна мати чіткий номер на спині, під яким він занесений у рапорт арбітра.
3.             У разі збігу у команд кольору ігрової форми при проведенні матчів районних змагань форму змінює команда господарів поля (дозволяється використання манішок).
4.             Колір футболки воротаря має відрізнятися від форми футболістів обох команд.
5.             Футболісти, спортивний одяг яких не відповідає вимогам Правил гри, до участі у матчі не допускаються. Гравці команд зобов’язані проводити ігри у щитках.

Стаття 16. Протест. Порядок подання. Розгляд

1.             Тренер (представник) команди зобов’язаний негайно після закінчення матчу попередити арбітра матчу про подання протесту.
2.             Коротка мотивація протесту фіксується арбітром в рапорті. Про подання протесту арбітр повинен повідомити команду суперників.
3.             Протест, підписаний представником та завірений організацією, що утримує команду, має бути відправлений до ІРФФ протягом 24 годин з обов’язковим фото, або відеозаписом опротестованого моменту або моментів.
4.             Не приймаються до розгляду несвоєчасно подані протести, або якщо вони подані на рішення арбітра у зв’язку з подіями, що мало місце у грі:
- призначення або не призначення вільних, штрафних чи 11-метрових ударів;
- визначення положення «поза грою»;
- визначення виходу м’яча за межі поля і надання права введення м’яча у гру;
-зараховане або не зараховане взяття воріт;
- попередження і вилучення гравців з поля.
5.     Протест на невідповідність розмітки футбольного поля подається арбітру у письмовій формі представником команди до початку матчу.

Стаття 17. Фінансові умови.

1.              Витрати пов’язані з участю в районних змаганнях, відносяться на рахунок організацій, що утримують команди.
2.              Організації забезпечують футболістів, представників, тренерів команд, арбітра, лікаря (на домашніх іграх) харчуванням згідно діючого законодавства України на даний момент. До складу кожної з команд входять 25 футболістів і тренер, представник, лікар).
3.              Рекомендувати організаціям, що утримують футбольні команди, суму витрат по забезпеченню футболістів харчуванням визначити на місцях, виходячи з фінансових можливостей.
4.              Витрати на харчування арбітра (по 200 грн. з кожної команди), лікаря (в розмірі до 200 грн. з приймаючої команди) несуть футбольні команди.
5.              Оплата проводиться представниками команд до початку матчу.
6.              Якщо гра не відбулась через форс-мажорні обставини, відшкодовуються витрати на харчування арбітрів.
Глава IV.  АРБІТРАЖ

Стаття 18. Здійснення арбітражу.

1.        Арбітраж здійснюється відповідно до Правил гри, змін та доповнень, затверджених Міжнародною Радою футбольних асоціацій.
2.             Арбітраж здійснюють арбітри, рекомендовані ІРФФ.

Стаття 19.  Призначення арбітрів

1.             Призначення арбітра проводить ІРФФ. Призначається 1 арбітр (центральний), який наділяється виключними повноваженнями відносно застосування трактування Правил гри і асистенти арбітра (по одному з кожної команди). Представники граючих команд мають право бути асистентами арбітра. До початку змагань, представники команд повинні надати до ІРФФ списки (П.І.Б. дата народження) 2-3 асистентів арбітрів, які будуть обслуговувати матчі протягом Чемпіонату.
2.             Прохання керівників команд про заміну арбітра, призначеного на гру, до розгляду не приймаються.
3.             У випадку неявки на гру арбітра, її проводять представники граючих команд.
4.              Команди-гостей зобов’язані доставити арбітрів до місця проведення календарної гри і в зворотньому напрямку.

Стаття 20. Обов’язки та функції арбітрів

1.             Арбітр повинен прибути в місто, де проводиться гра не пізніше ніж за 20 хв. до її початку.
2.             До початку матчу арбітр повинен оглянути футбольне поле, розмітку, оцінити його якість. У разі непридатності футбольного поля арбітр приймає рішення про неможливість проведення матчу.
3.             У випадку надзвичайних обставин, неможливості проведення матчу за метеоумовами або з інших причин, які на думку арбітра небезпечні для здоров’я футболістів, матч повинен бути перенесений на іншу дату або відмінений.
4.             Рішення про неможливість проведення матчу виносить арбітр матчу. Місце і дату  проведення гри у цьому випадку визначає ІРФФ.
5.             Арбітр зобов’язаний перевірити документи футболістів, внесених до рапорту арбітра до матчу та безпосередньо перед виходом на футбольне поле. До участі у матчі допускаються гравці, які мають посвідчення учасника змагань. Він разом з керівниками команд несе відповідальність за дотримання правил допуску футболістів до гри.
6.             Арбітр має право не допустити до участі у матчі гравця, який має ознаки алкогольного або наркотичного сп’яніння.
7.             У разі неприбуття команди на календарну гру, арбітр зобов’язаний проінформувати про це ІРФФ.
8.             Після закінчення гри арбітр зобов’язаний на протязі 15 хвилин оформити рапорт матчу, записати авторів голів та відмітити заміни гравців. Якщо під час гри мали місце попередження, вилучення, травми футболістів, а також порушення порядку на стадіоні, арбітр зобов’язаний зробити вичерпний запис про це і поставити до відома представників команд.
9.             За проханням представника однієї з команд-учасниці матчу він зобов’язаний запросити любого гравця, який прийняв участь у відповідному матчі;
10.        Арбітри зобов’язані проводити матчі районних змагань з футболу в суддівській формі.
11.        У випадку подачі протесту, або якщо мали місце інциденти до, під час і після гри, арбітр зобов’язані направити до ІРФФ пояснення протягом 24 годин.
12.        У випадку несвоєчасності відправки рапорту (протоколу) та за фальсифікацію фактичних даних у рапорті, арбітри можуть бути усунені від обслуговування ігор районних змагань.
13.        Протягом 1 години проінформувати ІРФФ про технічні результати матчу та інциденти що мали місце до, під час та після матчу (фото протоколу).

Глава V. Заключні положення

Стаття 21. Розгляд спірних питань

Розгляд і вирішення спірних питань, які виникають між командами, офіційними особами та футболістами здійснюються під юрисдикцією ІРФФ;

Стаття 22.  Інші питання

1.             Рішення з питань недисциплінованої поведінки футболістів, тренерів, офіційних осіб та фахівців команд, глядачів, інших осіб, які не визначені цим Регламентом, приймає ІРФФ.

Регламент є офіційним викликом на змагання.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.