06 лютого на базі ФОКу смт. Борова стартує турнір з футзалу "FORESTER LIGA - 2021" серед аматорських команд. В І турі суперником "Молнії" будуть гравці місцевого "Динамо"

вторник, 8 октября 2019 г.

Підсумки 3 туру аматорської ліги з міні – футболу

У вівторок, 08 жовтня, відбулись чергові матчі 3 туру відкритої ліги з міні – футболу серед аматорських команд. У першому матчі «Авангард» з перевагою в один м’яч взяв гору над «Арсеналом» 3 : 2. В другій грі «Молнія» познущалась над «Енергетиком», зробивши ще у першому таймі вагому заявку на перемогу - 4 : 0. Після перерви гравці «Молнії» не зупинились на досягнутому і протягом другої двадцятихвилинки відгрузили 6 голів у ворота «Енергетиків», довівши рахунок до 10 : 0 на свою користь. Після цієї перемоги «Молнія» вийшла на чисте 1 місце в турнірній таблиці. У складі «Молнії» покером ( 4 м’яча) відзначився Артем Вітко, дубль (2 м’яча) на свій рахунок записав Олександр Мухін і ще по разу розписались в воротах «Енергетика»  Руслан Шаповалов, Руслан Мухін, Артем Мироненко і Віталій Калініченко. А завершився третій ігровий день крупною поразкою ветеранів 0 : 4 від більш молодшої кам’янської «Іскри».